ARTYŚCI

MEN'S ART

MEN’sART to niepowtarzalna okazja do obcowania z niecodzienną, bo wyłącznie męską, perspektywą postrzegania świata, gdzie w ostrych konturach i pod warstwą mroku zamieszka nie do końca oczywista myśl.

 

W tym miejscu nie mają znaczenia przyjaźnie i rodzinne koneksje, a chęci to nie wszystko. Liczy się sztuka i przekaz tożsamy z szorstką ideą projektu.

fotografia

MACIEJ BOCHNOWSKI

kucharz, fotograf, twórca o niebywałym kolorycie. Autor projektu fotograficzno-społecznego PRUSZKOWIAK, który błyskawicznie podbił serca lokalnych mieszkańców. Z niespotykaną łatwością łączy mroczny klimat z sąsiedzką pogawędką przy kawie. Warszawiak z urodzenia, od kilku lat mieszka w Pruszkowie. Żyje na pełnych obrotach i z determinacją zagina czasoprzestrzeń, aby pomiędzy blaskiem flesza a grillowanym kurczakiem, zamienić z tobą dwa słowa.

aerografia

KAMIL GAŁKA

tatuator, aerograf, rodowity pruszkowiak. Absolwent technikum architektonicznego, były remontowiec, przez chwilę lakiernik, w końcu artystyczna dusza na swoim. Zaczynał, malując na zamówienie, głównie motocykle, obrazy, ściany i t-shirty. Dzisiaj zdobi ludzkie ciała. Sympatyczny brodacz z garścią zawodowego doświadczenia i właściciel studia INK DOCTORS. Odpoczywa, pracując, a kiedy na chwilę ma wolne, chętnie wypije z tobą szklaneczkę dobrej whisky.

szkic ołówkiem

PATRYK OPARA

inżynier, tatuator, pruszkowiak ze Żbikowa. Absolwent Politechniki Warszawskiej z talentem do rysowania. Dwa lata temu jego prace z szuflady przeniosły się do studia tatuażu, a pasja stała się sposobem na życie. Robi to, co kocha, w studiu, które stało się jego drugim domem i tworzy w myśl zasady, by zostawić na Ziemi najlepszą część siebie. Po godzinach skromny żartowniś i uzależniony od śmiechu wielbiciel pizzy, gotów nawet na to, aby uwiecznić tę miłość na zdjęciu.

 

film

DANIEL PLACKOWSKI

tancerz, indywidualista, filmowiec-samouk. Zajarany popper ze smykałką do technologicznych nowinek. Członek teamu BLACK PEARL POPPERS. Mocno związany ze stowarzyszeniem Warszawski Funk. Tak w ogóle ambitna bestia z życiową dewizą, aby nigdy nie być niczyją kopią, cokolwiek się robi. Na co dzień biega z kamerą i filmuje, w międzyczasie tańczy. Prywatnie wielbiciel Jackie Chana i Timbalanda, z ukrytym talentem do modelingu.

 

muzyka

BARTEK ŁADNO

kreator, multiinstrumentalista, muzyczny włóczykij. Student warszawskiej Akademii Realizacji Dźwięku. Gitarzysta w zespole MY HEART IN ATROPHY, męska połowa duetu DYSFUNCTION i nienasycona artystyczna dusza, która ciągle sięga po więcej. Przeważnie gra na gitarze elektrycznej, by za kilka dni sięgnąć po bas. Można go spotkać wśród instrumentów perkusyjnych, ale też za konsolą do muzyki elektronicznej. A kiedy nie muzykuje, myśli jak otworzyć szkołę rocka.

 

muzyka

ŁUKASZ WRÓBLEWSKI aka Wroobel (Lukas Wróblewski)

producent muzyczny, dumny pruszkowianin, hip-hopowiec świadomy wagi rzucanych słów. Współzałożyciel pruszkowskiego studia nagraniowego EYYO, który wszystkiego uczył się sam niezawodną, choć czasochłonną metodą prób i błędów. Chętnie wspiera lokalne inicjatywy, bo uważa, że dzięki temu miasto ma tożsamość. Ogromną pasję do muzyki sprytnie przeplata z ekstrawagancją i szanuje ludzi, którzy tak jak on mają odwagę podkreślać swoją indywidualność. W wolnych chwilach jeździ na deskorolce i koncertuje, niekoniecznie jednocześnie.