Marek Jeziorek

Marek Jeziorek

Urodziłem się i mieszkam w Pruszkowie już przeszło 30 lat. Globalny optymista. Pełny nadziei. Oburęczny.

Pasjonuje się projektowaniem stron i reklamą internetową. Od najmłodszych lat chciałem prowadzić swój własny biznes. Zanim do tego doszło, mierzyłem się z branżą sprzedażową, następnie pracowałem jako księgowy, równolegle skończyłem studia związane z marketingiem i zarządzaniem. Ostatnim krokiem była agencja marketingowa, w której nauczyłem się pracować z klientem biznesowym i szkoliłem się z prowadzenia projektów marketingowych oraz IT.

Ponad 5 lat temu założyłem swój własny biznes – agencję marketingową. Wspólnie z moim niezastąpionym zespołem rozwijamy ją bardzo dynamicznie. Ciągle się uczę i nie zamierzam przestać. Rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy daje mi bardzo dużo satysfakcji. Uwielbiam to co robię i życzę każdemu, aby odnalazł swoją pasję.

Moje hobby to gotowanie i podróże. Poznawanie nowych smaków i miejsc oraz kontakt z przyrodą daje mi niezmiernie dużo energii do dalszych działań. Dlatego lubię Pruszków – tu dba się o zieleń o naturę. Jednak największą wartością tego miasta są dla mnie znajomości i przyjaźnie, które tu zawarłem.