Jakub Gruzel

Nazywam się Jakub Gruzel. Mam 18 lat. Urodziłem się w Warszawie, ale od ponad 4 lat mieszkam w Pruszkowie.

We wrześniu 2015 roku założyłem telewizję internetową PR24TV, gdzie wrzucam relację z imprez, uroczystości w Pruszkowie. Mam w planach utworzenie pruszkowskich mediów niezależnych (w tym radio i dziennik). Jestem kibicem Znicza Pruszków, Elektrobud-Investment ZB Pruszków i Panattoni Europe Lider Pruszków. Czasami oglądam mecze Legii Warszawa. W każdą sobotę (z wyjątkiem wakacji i przerw świąteczno-zimowych) jestem wolontariuszem Parkrun Pruszków (jako fotograf).

Chodzę na Sesje Rady Powiatu i Miasta, bo chcę na bieżąco z lokalną polityką. Jako mieszkaniec i miłośnik Pruszkowa chętnie nawiązuje kontakty z ludźmi Pruszkowa, takimi jak starosta pruszkowski, Prezydent Pruszkowa itd. Po kilku miesiącach usłyszałem pozytywne komentarze na temat mojego działania na rzecz lokalnej społeczności.

W wolnej chwili spaceruję po mieście, jeżdżę na rowerze, słucham muzyki rozrywkowej. Moje ulubione miejsca w Pruszkowie to Stadion Znicza i Centrum Handlowe Nowa Stacja. Bywam także aktywny w Warszawie, bo biorę udział w Marszu Niepodległości, uwielbiam świąteczną iluminację.

2018 rok był dla mnie dominujący. Zaangażowałem się w wybory na Prezydenta Pruszkowa. Chodziłem na wszystkie konwencje i realizowałem materiał o kampanii wyborczej.