Elżbieta Buszyńska

Nazywam się Elżbieta Buszyńska. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci, które są moją inspiracją i motywacja do działania.

W Pruszkowie mieszkam od 7 lat. To tu wszystko się zaczęło, tu odnalazłam swoją pasję i drogę w życiu. To tu postanowiłam z prawnika przekwalifikować się na trenera personalnego, instruktora fitness i doradcę dietetycznego. To właśnie w Pruszkowie rozpoczęłam swoją historię ze zdrowiem stylem życia, ćwiczeniami, siłownią i bieganiem. Dzięki temu teraz mogę pomagać innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zmianie nawyków żywieniowych i powrocie do formy po ciąży.

Dużą popularnością cieszą się wakacyjne darmowe treningi w plenerze, które prowadzę w parku Potulickich. Treningi powstały z myślą o tych, których nie stać na zakup karnetu w klubie fitness, bądź nie mają możliwości na takie wyjścia, bo mają jeszcze malutkie dzieci, a chciałyby sie trochę poruszać, zrobić coś dla siebie i swojego zdrowia. Na trening może przyjść każdy.

Na moim kanale na YouTube jak i portalach społecznościowych można znaleźć wiele pomysłów na trening: nie tylko w domu z dziećmi, ale także na plaży czy placu zabaw.